Podpořte růst vlasů ricinovým olejem

Date:

Ricinový olej je získáván ze semen keře Skočce obeckého, který ale pravděpodobně poznáte lépe pod názvem Ricinovník. Semena, rostoucí na tomto stromě, jsou bez jakékoliv úpravy jedovatá, avšak po lisování za studena a následném převaření, se z něj stává blahodárně působící ricinový olej, který je prospěšný díky obsaženým látkám pro vlasy, nehty, pleť, pokožku celého těla, řasy a také obočí. Která žena by netoužila po návodu na krásu? Ricinový olej je jednou ze složek, která je v něm obsažena.

Ricinový olej na vlasy, řady a obočí

Ricinový olej je díky procesu výroby svou strukturou podobný keratinu a je tak přirozené, že se hodí všude tam, kde se keratin nachází. Ricinový olej na vlasy, řasy a obočí podporuje jejich růst a zvyšuje lesk. Při použití na řasy a obočí jej aplikujte v malém množství, dbejte, aby se olej nedostal do očí. Pokud jej budete chtít použít pro podporu růstu vlasů, můžete si z něj připravit zábal a vlasy nechat nasávat živiny po celou noc, anebo jej jednoduše vetřít do pokožky hlavy a délek vlasů po umytí. Díky hydratačním vlastnostem a schopnosti vázat na sebe vodu je ricinový olej na pleť jako stvořený. Jeho použití je vhodné v oblasti obličeje, především pak na oční okolí, kde dokážeme pozorovat vznik prvních vrásek. Ricinový olej také napomáhá zpomalovat proces předčasného stárnutí pleti.

Ať už se rozhodnete použít ricinový olej na jakoukoliv zmíněnou kúru, na závěr si nezapomeňte nekapat pár kapek do dlaní a v nich mnout konečky prstů. Díky tomu budete mít krásné, silné a lesklé nehty.

Ricinový olej Woldohealth

BIO Ricinový olej je v nabídce v lahvičce z tmavého jantarového skla, která díky svému zabarvení ochraňuje olej a prodlužuje dobu jeho trvanlivosti. BIO Ricinový olej za studena lisovaný neobsahuje žádná aditiva v podobě silikonů, vonných látek a mikroplastů. Neprochází rafinací a disponuje certifikátem kvality bio.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...

Chelsea boty – návrhy stylizací pro každého

Na podzim a v zimě se klade větší důraz...

Klasické oblečení, které by měla mít každá žena ve své skříni

Některé oblečení by měla mít ve svém šatníku každá...

Kdy se vyplatí vzít si společnou půjčku s manželem či manželkou?

Existuje mnoho finančních produktů, které poskytují peníze jednotlivcům, nalezneme...