11 nejlepších líčení z Oscarů: Cruz i Kidman jsou okouzlující veteránky

Date:

Líčení a úprava na oscarový večer musí být bezvadná. Podařilo se to více dámám. Vybrali jsme jedenáctku těch NEJ.

Na červeném koberci už mají četné zkušenosti a tak vlastně se ani neočekávalo, že by mohly zklamat, herečky Nicole Kidman a Penelope Cruz (dvojice nominovaných) zaujala nejen šaty, ale také make-upem a účesy.

První jmenovaná je známá svojí světlou pletí. K ní v ostrém kontrastu přidala výraznější rtěnku a vížazisté jí zvýraznili řasy. Pleť působila jako nenalíčená, což je samozřejmě jen zdání. Naopak španělská herečka Penelope Cruz silnější make-up pravidelně přiznává. Udělala tak i tentokrát – s důrazem na oči a víčka, které se opět dočkaly tmavších a dramatických tónů. Oko však bylo vystínováno a otevřelo se. K nim přidali vizážisté rty v tělovém tónu, ale zvýrazněné konturovací tužkou.

Z mladších dam zaujala nepochybně Kristen Stewart s její provokativnější „grungeovou“ úpravou. Vlasy působily jakoby jemně mokré, oči byly zvýrazněny stínováním i linkou a rty měly přirozený, poněkud hnědavý tón. Nahý make-up dominoval na tváři Caitriony Balfeové, která působila jakoby se téměř ani nenalíčila. Ve spojení s róbou Louis Vuitton to ovšem působilo efektně.

Jednu z nejpůvabnějších podob již tradičně předvedla herečka Zoe Kravitz, jejíž krásné tváři dominuje výraznější obočí a mírně protáhlý pohled, který ještě zvýrazňuje linka. Plné krásné rty si tentokrát opět nechala téměř nedotčené – tedy alespoň tak působily.

Kristen Stewart vsadila na grungeovou úpravu s rozpuštěnými vlasy, výraznějším líčením očí a hnědo-růžovými rty.
Ani jedna z uvedených dam však nemohla konkurovat hvězdě, jejíž celková úprava byla jednoduše úchvatná. Která dáma to byla? Podívejte se na další straně.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...

Chelsea boty – návrhy stylizací pro každého

Na podzim a v zimě se klade větší důraz...

Klasické oblečení, které by měla mít každá žena ve své skříni

Některé oblečení by měla mít ve svém šatníku každá...

Kdy se vyplatí vzít si společnou půjčku s manželem či manželkou?

Existuje mnoho finančních produktů, které poskytují peníze jednotlivcům, nalezneme...