S květinami, načechranými rukávy či na jedno rameno: Šaty na toto jaro předvedly již známé krásky, tohle jsou trendy!

Date:

Byl to teprve začátek března, kdy se známé hollywoodské herečky a celebrity sešli na akci u příležitosti Mezinárodního dne žen. Jedna věc však udeřila do očí už tehdy. Jarní móda. Šaty, všude samé šaty.

Příjemná nálada odpoledního eventu pod širým nebem se ve slunečném Los Angeles přetavila i do výběru šatů, ve kterých se objevily před objektivy známé tváře z televizních seriálů, filmů či ze sociálních sítí. Pod vedením stylistů, kteří drží puls na dění v módním byznysu a také částečně určují trendy, se většina dam objevila v kouscích z aktuálních kolekcí. Jasné bylo, že takhle nějak budou vypadat i trendy v jarní a letní módě. Podívejte se na ně s námi.

Načechrané rukávy
Objem byl dlouhou dobu přenášen zejména do ramen – v dámských šatech určených pro teplejší dny roku však dostává silueta něžnější a dívčí nádech, objem se přenáší do rukávů. Není však přísný, ale působí spíše roztomile, přímo romanticky. Pečují o to balónové a nafouklé rukávky různých délek. Nejvíce se sice nosí klasický krátký rukáv, ale objevují se také model, kde nafouknutý balónový rukáv sahá až po loket.

Květinové vzory
Nepřekvapí, že jsou součástí dámské módy i toto jaro. V pravém slova smyslu to vlastně není trend, ale součást jarního „inventáře“ – samozřejmě, pokud po tom toužíte, nějaký model s florálním potiskem si můžete pořídit iv rámci nových kolekcí. Náš tip – zkuste být trošku dramatičtější a vsaďte na květinový potisk na tmavém základě. Aby šaty nepůsobily příliš pochmurně, volte pak jemný materiál – například šifon.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...

Chelsea boty – návrhy stylizací pro každého

Na podzim a v zimě se klade větší důraz...

Klasické oblečení, které by měla mít každá žena ve své skříni

Některé oblečení by měla mít ve svém šatníku každá...

Kdy se vyplatí vzít si společnou půjčku s manželem či manželkou?

Existuje mnoho finančních produktů, které poskytují peníze jednotlivcům, nalezneme...