Zářivé, žluté, ženské – tohle je barva jara, kterou by dámy měly zkusit!

Date:

Neobjevuje se tak často na ženách, jak by si zasloužila. Snad se to změní a poněkud zlepší. Pomoci by mohl i okouzlující vzezření vévodkyně Kate. Samozřejmě, řeč je o jejím looku ve žlutých šatech.

Když se před pár dny objevila členka britské královské rodiny na oficiální návštěvě Jamajky a vystoupila z letadla v křiklavě žlutých šatech designérky Roksandy Ilincicové, vypadala opravdu okouzlující. Patřičně elegantní, velmi ženská, na pohled mladistvá, působící energicky, svěže a odhodlaně.

To vše dokáže správně zvolená barva a žlutý odstín šatů se zasloužil o další vylepšení vzhledu a působení již tak mimořádně oblíbené a stylové vévodkyně. Pokud jste dosud žlutou nezkoušeli, neboť se vám zdá příliš odvážná, možná příliš „křiklavá“ – možná přehodnotíte svůj postoj. Nejen při záběrech trojnásobné mámy, ale také tipů na šaty, které jsme pro vás našli v dostupných kolekcích.

Samozřejmě nejde o to, aby se žena otrocky držela vzhledu svého idolu či inspirativní módní ikony. Vše je třeba si upravit podle vlastních preferencí – ať už je řeč o odstín-dvě jemnější barvě, střihu s odhalenými rameny, kratší, nebo naopak delší délkou, nebo třeba o tom, zda zdůrazníte štíhlý dřík nebo zamaskujete nějaký ten centimetr v pase navíc.

Podívejte se na naše inspirace, věříme, že inspirují nejen nás, ale i vás.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...

Chelsea boty – návrhy stylizací pro každého

Na podzim a v zimě se klade větší důraz...

Klasické oblečení, které by měla mít každá žena ve své skříni

Některé oblečení by měla mít ve svém šatníku každá...

Kdy se vyplatí vzít si společnou půjčku s manželem či manželkou?

Existuje mnoho finančních produktů, které poskytují peníze jednotlivcům, nalezneme...