Co večer, to úchvatnější look! 3 podoby vévodkyně Kate pro Karibik, volila také styl kněžny Grace

Date:

Podívejte se na večerní róby, po kterých sáhla manželka prince Williama v uplynulých dnech, během oficiální cesty po Karibiku.

Večerní recepce v Nassau na Bahamách se pro Kate nesla v luxusním stylu a svým lookem přítomných doslova ohromila, její saténové šaty připomínaly éru monacké kněžny Grace. Sáhla po exkluzivním modelu britské návrhářky svatební módy Phillipy Lepley, který doplnila šperky francouzské značky Van Cleef & Arpels v hodnotě 13 000 liber. Vlasy měla vyhlazené a rozpuštěné jí padaly na záda.

Během recepce na Jamajce vsadila Kate na spolupráci se svou oblíbenou designérkou Jenny Packhamovou a vybrala si smaragdově zelené šaty z vrstev šifonu a tylu se zvýrazněným živůtkem a všitým korzetem s objemnou bálovou sukní. Oblast dekoltu zdobily frivolní volánky materiálu a dodávaly šatům trošku nádech módy z poloviny 19. století.

Recepci na Bahamách si manželka prince Williama vychutnala v nápadné róbě v metalickém odstínu růžové od britské značky The Vampire’s Wife v hodnotě 2500 liber. Růžové šaty zdobily volánové rukávy a měly zvýrazněný dřík. Kate si nechala na slavnostní večer dlouhé hnědé vlasy vyhladit, rozpuštěné jí padaly na záda. K modelu vybrala kabelku zdobenou vyšívanými mayskými vzory.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...

Chelsea boty – návrhy stylizací pro každého

Na podzim a v zimě se klade větší důraz...

Klasické oblečení, které by měla mít každá žena ve své skříni

Některé oblečení by měla mít ve svém šatníku každá...

Kdy se vyplatí vzít si společnou půjčku s manželem či manželkou?

Existuje mnoho finančních produktů, které poskytují peníze jednotlivcům, nalezneme...