Je do vás někdo tajně zamilovaný? Jak to zjistíte?

Date:

Náhodná setkání či krásné maličkosti, které jsou malým překvapením na vašem pracovním stole… Zde jsou znaky, že někomu se moc líbíte a chce se k vám přiblížit.

Stále se vám křižují cesty

Není to náhoda… Kolegu neustále potkáváte v kuchyňce na kávě, během krátké přestávky na terase, nebo si k vašemu stolu přisedne na obědě. Náhodná setkání mohou být způsobena tím, že osoba, na kterou neustále narážíte, se vám snaží přiblížit, navázat živější kontakt či vás nějakým způsobem lépe poznat.

Je na vaší straně

Bouřlivě diskutujete o nějakém tématu během oběda a jaksi s vámi nikdo nesouhlasí? Jeden člověk je přece jen na vaší straně. Ten jeden přítel, který je vždy po vašem boku a vždy vás brání, ať se děje cokoli. Je také první, kdo stojí za vámi, pokud se k vám nechová nejlépe nebo se najednou objeví problém, se kterým potřebujete pomoci. I snaha ochránit vás ukazuje, že kdosi na vás myslí a touží, abyste byla spokojená.

Nejvěrnější znamení zvěrokruhu. U těchto hrozí nevěra nejméně
Je vámi fascinován

Když jste do někoho zamilovaná, zjišťujete, že osoba, k níž přechováváte city, je mimořádně fascinující a působivá. Nezáleží na tom, jak normální a téměř nudný může mít život. Pokud se vás někdo neustále ptá na váš názor a rád vás poslouchá, může to být znak toho, že je do vás zamilovaný.

Pamatuje si maličkosti

Ví, že nesnášíte veřejná blahopřání k narozeninám a proto vám ke svátku napíše sladký vzkaz plný milých slov. Má v hlavě maličkosti z vašeho života, kterými vás v pravou chvíli doslova ohromí. Ať už je to váš oblíbený koláč, který vám „tajně“ nechá na pracovním stole nebo lístky na film s vaším oblíbeným hercem…

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Kroky prevence proti nachlazení

Abychom prožili přechod ze zimního období bez větších zdravotních...

Na co se zaměřit při výběru kočárku pro dítě

Chápeme, že to první, na co se každá maminka...

Porovnáváme ceny potravin 2016-2022: Česko & Maďarsko

Inflace v průběhu roku 2022 zdolala rekordy skoro ve...

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...