Klasické oblečení, které by měla mít každá žena ve své skříni

Date:

Některé oblečení by měla mít ve svém šatníku každá žena. Jsou ideálním základem pro nejrůznější stylizace a v mžiku oka z nich vytvoříte úžasné komplety.

Klasické oblečení – „must have“ v každé skříni

Základní oblečení je takové, které je dostatečně univerzální a klasické, aby se dalo kombinovat s širokou škálou doplňků a aby byla stylizace vždy trendy. Proto je dobré mít v šatníku základní oblečení, které dodá Vaší stylizaci charakter, lehkost nebo nádech extravagance.

Tužkové midi sukně jsou jedničkou mezi klasickými dámskými oděvy. Sukně tohoto typu totiž dokonale tvarují postavu a prodlužují nohy. Midi sukně navíc zvýrazňují pas a vyznačují linii boků. Fenomén tužkové sukně spočívá v tom, že jako univerzální oděv se hodí jak k elegantním, tak ke sportovním kompletům.

V šatníku každé ženy by neměly chybět ani midi šaty. Jedničkou tady jsou šaty v černé barvě – malé černé šaty. Jedná se o oděv, který lze považovat za trochu nouzový. V případě, že ženy nemají co na sebe, vždy se ve skříni najdou midi šaty, které se hodí buď k jehlovým podpatkům, botám na klínku, nebo dokonce k teniskám. 

Které oblečení patří k základům ženské skříně?

Kožená bunda je tak univerzální bunda, která se bude úspěšně hodit nejen k šatům a jehlovým podpatkům, ale také ke kotníkovým botám, džínům a dalším elegantním outfitům. Pokud se v dámském šatníku objeví kožená bunda v černé barvě, můžete si být jisti, že vydrží mnoho let a bude to kousek, který se často používá v každodenních stylizacích do práce, do kanceláře nebo na setkání s přáteli.

Každá žena by měla mít ve své skříni také bílou košili, která se hodí nejen ke kalhotám, ale i k sukním. Taková jednoduchá a hladká košile je dokonalým doplňkem každé stylizace. Při výběru spodního oděvu k bílé halence, můžete se totiž rozhodnout pro tlumené barvy nebo se odvázat a zvolit šťavnaté, výrazné barvy. Bílá košile je skvělým prvkem stylizace na pracovní pohovor, do práce i na setkání s přáteli. Na večerní procházku stačí místo tlumených klasických kalhot zvolit barevnou sukni a boty na podpatku. Takový look bude nejen výrazný, ale také pohodlný.

Dámská skříň se neobejde bez vypasovaných džínů. Džínovina je velmi oblíbená a pravděpodobně každý má ve svém šatníku několik párů kalhot z tohoto materiálu. Tlumený, hladký model džínů poskytne dokonalý základ pro stylizaci nejen na rande a večer s přáteli, ale i na formálnější schůzky. Džíny přece vypadají skvěle v kombinaci se sakem, jehlovými podpatky a teniskami. S touto klasikou ve svém šatníku budete moci vždy vytvořit komplet pro různé příležitosti.

Existuje samozřejmě mnoho dalších klasických oděvů, které jsou skvělé nejen pro případ nouze, ale také pro vytvoření stylizací. Nemůžete přece zapomenout na klasické jehlové podpatky, džínovou bundu nebo bílé tenisky. Klasické oblečení usnadňuje vytváření neobvyklých sestav, a proto by ho měla mít ve svém šatníku každá žena.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...

Chelsea boty – návrhy stylizací pro každého

Na podzim a v zimě se klade větší důraz...

Kdy se vyplatí vzít si společnou půjčku s manželem či manželkou?

Existuje mnoho finančních produktů, které poskytují peníze jednotlivcům, nalezneme...

Syndrom dráždivého tračníku jako ženská populační nemoc?

Z celkového počtu populace trpící obtížemi provázející syndrom dráždivého tračníku,...