Nejčastější chyby žen, kvůli kterým muži utíkají ze vztahu

Date:

Všechno bylo rozjeto přímo dokonale. Měli jste pocit, že ačkoli žádný muž není ideální, s tím novým by se vztah k dokonalosti přibližoval. No a on najednou píše méně, omezuje setkání, všechno najednou dostává přednost a vy zjišťujete, že vám ze života odchází dřív, než do něj opravdu přišel. Je možné, že jste udělali jednu z nejčastějších chyb, které chlapa vystraší už v úvodu.

Příliš spěcháte
Není to nic neobvyklého. I vztahový kouč Clayton Olson přiznává, že ženám tikají biologické hodiny mnohem intenzivněji než mužům, ovšem pokud jimi přehluší všechno ostatní, muž vezme nohy na ramena a zařadí zpátečku. Pokud vycítí, že chce žena podrobit jejich společný život jejím biologickým a mateřským cyklům, zdupká.


Tip pro nevěsty: greenery svatební oznámení.


Chcete o něm rozhodovat
Problém je, pokud jste se nesetkali jako zamilovaní teenagery, kteří řeší jen školu a zábavu. Pokud už máte každý rozehrané své životy a kariéry, je to v pořádku. Dokud nechcete o muži najednou rozhodovat. To znamená, že mu okamžitě určíte, co by měl, neměl dělat a jak to má dělat. A navíc mu naznačíte, že budete v jeho životě prioritou. Inu, partner se pro vás musí rozhodnout sám i pro vaše postavení v jeho životě. Pokud mu ho chcete nastavit, je možné, že naprosto nebudete úspěšnou.

Přirozeně, že partner by měl svoji polovičku vnímat jako svou princeznu. Nicméně Clayton Olson si všímá, že mnoho žen, které ucítily náklonnost od muže se začne chovat panovačně. A to muže na 90% odstraší. Protože pokud nic pro vás není dobré a všechno co udělá jaksi nestačí, tak se nebude pokoušet pokračovat ve vztahu, který už v úvodu naznačuje, že bude v pozici toho, kdo se snaží málo.

Poznal vaši druhou tvář
Každý má tváří více. No a přirozeně ta, kterou ukážete na rande, není ta, kterou budete mít celý život na sobě. Avšak problém je, pokud v nečekané situaci ukážete charakter a chování zcela odlišné od toho, které by očekával. Výsledek může být rychlé uvědomění si, že na něj hrajete dvojitou hru. To ho přiměje k útěku. Clayton Olson radí být přirozenou a to v každém ohledu. Protože hrané chování se vždy ukáže jako takové, které nevydrží dlouho. A výsledkem bude že partner dříve či později zutíká.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Pořiďte si umělý vánoční stromeček, na který můžete být náležitě pyšní

Možná patříte k lidem, kteří musí mít všechno naplánované,...

Chelsea boty – návrhy stylizací pro každého

Na podzim a v zimě se klade větší důraz...

Klasické oblečení, které by měla mít každá žena ve své skříni

Některé oblečení by měla mít ve svém šatníku každá...

Kdy se vyplatí vzít si společnou půjčku s manželem či manželkou?

Existuje mnoho finančních produktů, které poskytují peníze jednotlivcům, nalezneme...